LALUNA - MELATONINO IR 5-HTP – KOKYBIŠKAM MIEGUI

 • Kraunamos nuotraukos
  3500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  „LaLuna“ – melatoninas su vaistažolių ekstraktu kokybiškam miegui.

  Sukurtas žmonėms, turintiems miego sutrikimų: natūraliai padeda išsimiegoti ir padeda kontroliuoti miego ciklą bei užmigimo laiką. Be to, tai stiprus antioksidantas, turintis senėjimą stabdančių savybių.

  Visi ingredientai yra natūralūs, be dirbtinių saldiklių.

  Padeda pagerinti miego kokybę ir prailginti bendrą miego laiką;
  Padeda sutrumpinti laiką, kurio reikia norint užmigti, ir subalansuoti miego ir būdravimo ciklą;
  Padeda sumažinti dieną kamuojančio nuovargio simptomus, kuriuos sukelia organizmo paros ritmo sutrikimas, nuskridus keletą laiko juostų;
  Turi senėjimą stabdančių savybių;
  Tinka vegetarams.
  Sudedamosios dalys: išgrynintas vanduo, tirpiklis: augalinis glicerolis, alkoholis, melatoninas, grifonijos (Griffonia simplicifolia) sėklų ekstraktas, 5-hidroksitriptofanas (5-HTP), L-teaninas, patentuotas vaistažolių ekstraktas: paprastasis putinas, vaistinis skaistenis, ginkmedis, melsvoji pasiflora, pipirmėtė, šviesioji kalpokė, valerijono šaknis, natūrali pipirmėčių (Folia Menthae piperitae) aromato kvapioji medžiaga, saldiklis: steviolio glikozidai, konservantas: kalio sorbatas.

  Purškiklyje yra 13,5 ml apie 240 purškiamųjų dozių, užtenka ~ 2 mėn.

  4 purškiamosiose dozėse (0,2 ml skysčio) yra: 5-HTP - 1,5 mg, L-Teanino - 1,5 mg, melatonino 1 mg.

  Vartojimas

  Prieš einant miegoti papurkšti 4 kartus (0,2 ml). Prieš naudojant švelniai suplakti ir aktyvuoti purškiklį 4–6 paspaudimais. Skystį rekomenduojama purkšti tiesiai į vidinę žando pusę. Galima vartoti iki 8 purškiamųjų dozių per parą (8 purškiamosios dozės atitinka 0,45 ml skysčio).

  Svarbu

  Neviršyti rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

  Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  Sudėtyje yra alkoholio. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims.  

 • TINKA
  - Suaugusiems

  - Vegetarams

  - Veganams

  - Žmonėms, kurie laikosi dietos be gliuteno

  NETINKA
  - Vaikams

  - Nėštumo metu 

  KAIP NAUDOTI
  Paspauskite purškiklio galvutę 4 kartus.

  Suplakite prieš purkšdami. Pasipurškite į burną, geriausia į vidinę žando pusę ir palaikykite keletą sekundžių.

  Uždenkite tubelę. Tai taip paprasta ir greita!

  DOZĖ
  4 papurškimuose (0,2 ml skysčio) yra : 1 mg melatonino, 1,5 mg 5-HTP, 1,5 mg L-Teaninas.

  Vidutinė purškimosi dozė yra 4 papurškimai.

  LaLuna nebūtina vartoti su maistu ar vandeniu. Gali būti vartojami bet kuriuo paros metu ir vienu metu su kitais mūsų purškikliais.

  LAIKYMAS
  FortiVitum produktai turėtų būti laikomi kambario temperatūroje, vertikalioje padėtyje. Juokaujame, juos galite laikyti kur norite, svarbų neužšaltų ir neišvirtų. Jie tvirti, nedūžta, sterilus vartoti, nes išpurškiant nesiliečia su jokiais paviršiais. 

  Mūsų gamybos purškiklių galvutės sugeba išpurkšti 30%-40% mažesnius lašus dėl naujos technologijos, kuri pakeis Jūsų požiūrį į senesnius vitaminų vartojimo būdus, kurie niekada nebuvo efektyvūs.
  Galvutės diametras yra 0,028 mm, dėl to išpurkšti vitaminai per Jūsų audinius patenka tiesiai į kraujo sistemą.

  Moksliniai tyrimai rodo, jog vitaminai purškiami į vidinę žando pusę, per kapiliarus patenka iškarto į kraujo sistemą, todėl elementų įsisavinimas yra net 93-95% ! Palyginimui, kapsulių ar tablečių įsisavinimas siekia vos 10-30%. Aktyvūs ingredientai jau yra pilnai ištirpę ir lengvai pasklinda per purkštuką, tai reiškia, kad sudėtyje esančių vitaminų ir mineralų prarijus organizmui jau nebereikia skaidyti todėl ima veikti iškart.

  Vitaminai subalansuoti šiuolaikinio žmogaus poreikiams: veikia iškart, efektyviai, patogu naudoti. Specialiai sukurtas purkštukas skleidžia 30%-40% mažesnius lašelius - dulksną, kurie efektyviau ir greičiau prasiskverbia pro burnos gleivinėje esančius kapiliarus, užtikrindami maksimalų vitaminų įsisavinimą.

  Fortivitum produkcijoje nenaudojame cukraus, krakmolo, kviečių, sojos, gliuteno, kiaušinių, druskos ar pieno produktų. Malonus Fortivitum vitaminų skonis kuriamas iš natūralių žolelių ir vaisių ekstraktų.

  Vitaminuose nėra GMO, jie tinkami naudoti vegetarams bei veganams.

  Fortivitum vitaminai primena rašiklį, kuris lengvai telpa jūsų delne. Jums nebereikės vandeniu užgerti sprangių tablečių ar šaukšteliu matuoti lašelių dozės. Fortivitum dozatorius užtikrina, kad išpurškiamų vitaminų dozė būtų tiksli. Pasidėkite vitaminų tubelę šalia savo dantų šepetėlio ir naudokite po dantų valymo. Keliaujant vitaminai tilps jūsų kišenėje, kuprinėje ar lagamine. Vitaminai yra saugūs, sterilūs, higieniški ir patogūs vartoti visai šeimai.

  Aukščiausios kokybės produktai rinkoje, kurių užteks mažiausiai 2 mėnesiams!

  Fortivitum technologija padeda vitaminams įsisavinti į mūsų organizmą net iki 8 kartų geriau nei tabletės ir iki 3 kartų geriau nei gelinės kapsulės. Norint gauti tokį pat kiekį veikliosios medžiagos, kurią gaunate iš 1 papurškimo, turite suvartoti net 8 tabletes arba 3 gelines kapsules. Kadangi viename Fortivitum produkto buteliuke yra 240 papurškimų, norint gauti 1 purkštuko veikliąsias medžiagas iš tablečių, jums reikėtų suvartoti netgi 1920 tabletes arba 720 gelines kapsules. Geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje.

  Sudėtis: Išgrynintas vanduo, tirpiklis: glicerolis, emulsiklis: akacijos derva, Cholekalciferolis (vitaminas D3), saldiklis: steviolio glikozidai, natūrali pipirmėčių (Folia Menthae piperitae) aromato kvapioji medžiaga, VGT (vidutinės grandinės trigliceridai), konservantas: kalio sorbatas.

  Kurdami Fortivitum produktus pasirūpinome, kad jų formulėse nebūtų jokių GMO, dirbtinių skonių ar dažiklių. Nenaudojame cukraus, krakmolo, kviečių, sojos, gliuteno, kiaušinių, riešutų, druskos ar pieno produktų.