Ne tik vaikams

 • Knyga "Mėgintuvėlio eksperimentinės kelionės"

  Atvykusi tiesiai iš spaustuvės nauja knyga, kuri įtrauks ne tik mažuosius, bet ir visą šeimą į nuostabius eksperimentus. 

  Mėgintuvėlis , jis mėgsta išbandyti vis ką nors naujo. Todėl ir jo vardas kilęs iš žodžio „mėginti“. Mėgintuvėlis draugiškas, drąsus ir labai gudrus.

  680
  EKOLOGIŠKAS JUODASIS ŠOKOLADAS CANNABIS, 80G

  Aukščiausios kokybės juodasis šokoladas su kanapių baltymais, be pridėtinio cukraus, subalansuotas sportuojantiems, aktyviems ir sveiką gyvenseną propoguojantiems žmonėms.

  300
  EKOLOGIŠKAS JUODASIS ŠOKOLADAS 88%, 80G

  Mulate ekologiškas juodasis šokoladas su dar daugiau kakavos - 88%.

  Juodas ir intensyvus - tiems, kas trokšta dar daugiau kakavos. Nors ir sodraus skonio, šokoladas nėra kartus dėl naudojamų aukščiausios rūšies kakavos pupelių.

  300
  EKOLOGIŠKAS JUODASIS ŠOKOLADAS SPICES, 80G

  Atidarius juodąjį šokoladą su cinmonu, vanile ir kajeno pipiru pakvimpa egzotika. Iš pradžių burnoje juntamas sodrus šokolado skonis netikėtai nustebina kintančiais poskoniais: vanile, cinamonu, o vėliau liežuvį pakutena Kajeno pipiras.

  300
  EKOLOGIŠKAS JUODASIS ŠOKOLADAS SEA SALT, 80G

  Tamsus ir švelnus, saldus ir sūrus - ekologiškas Mulate juodasis šokoladas su jūros druska lėtai ir maloniai tirpsta burnoje. Jūros druska šokoladui suteikia išskirtinio skonio.

  300
  EKOLOGIŠKAS PIENINIS ŠOKOLADAS PEANUT, 80G

  Ekologiškas pieninis šokoladas su riešutų sviestu užburia savo švelnumu ir skrudintų žemės riešutų aromatu. Nors ir pieninis, jis turi net 45% kakavos. Tai tobula kombinacija tarp kartaus juodojo ir švelnaus pieninio šokolado.

  300
  EKOLOGIŠKAS PIENINIS ŠOKOLADAS TAHINI, 80G

  Mulate ekologiškas pieninis šokoladas su tahini (sezamo pasta) ir skrudintais sezamo grūdeliais Jūsų jau pripažintas ir įvertintas. Apdovanotas medaliu didžiausiuose šokolado apdovanojimuose JAV.

  300
  Karšto šokolado gėrimas

  Karšto juodojo ir pieninio šokolado pagaliukai. Svoris 60g (2 kubeliai po 30g)

  Aukščiausios kokybės karšto juodojo šokolado pagaliukai, kurį tereikia įmerkti į puodelį karšto pieno ir maišyti tol, kol šokoladas ištirps. Viskas- karštas šokolado gėrimas paruoštas.  Puiki dovana draugui , kolegai arba sau.
   

  369