Vitaminai ir maisto papildai

 • “Kids Chewable Omega-3” vaisių skonio kramtomosios kapsulės

  “Kids Chewable Omega-3” vaisių skonio kramtomosios kapsulės papildo vaikų mitybą omega-3 rūgštimis bei riebaluose tirpiais vitaminais D3 ir E. Eikozapentaeno (EPR)ir dokozaheksaeno (DHR) riebalų rūgštys gerina širdies bei smegenų veiklą, teigiamai veikia regėjimą. Vitaminas D3 palaiko normalią raumenų funkciją, stiprina kaulus bei imuninės sistemos veiklą. Kapsulių sudėtyje esantis vitaminas E stiprina imuninę sistemą ir organizme veikia kaip antioksidantas, apsaugantis ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

  2900
  MAGNESIUM“ - GRYNAS JŪRINIS MAGNIS

  120 tablečių

  Itin veiksmingos gryno jūrinio magnio tabletės. Tvariu, draugišku aplinkai būdu išgaunamas jūrinis magnis yra 100 % natūralus, gaunamas iš galingų bangų Norvegijos pietvakarinėje dalyje, Rugalando apskrityje. Siekiant išgauti magnį iš jūros, į jūros vandenį leidžiamas kalcio oksidas, kuris reaguoja su natūraliu vandenyno magniu, virsdamas magnio hidroksidu. Gautas tirpalas pakartotinai plaunamas gėlu jūros vandeniu ir džiovinamas iki smulkių miltelių. Tai švelnus ir tvarus procesas. Kad išgauti 1 kilogramą magnio, panaudojama 500 kilogramų jūros vandens.

  ​Magnis yra vienas svarbiausių mūsų organizmo mineralų, dalyvaujančių daugelyje organizmo gyvybinių funkcijų. Šis mineralas reikalingas nervų sistemos veiklai palaikyti, sklandžiam širdies ir kraujagyslių darbui, tvirtiems kaulams, tinkamai plaučių ir raumenų sistemų veiklai palaikyti. Magnis taip pat padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir kraujo spaudimą, plečia kraujagysles, dalyvauja medžiagų apykaitoje ir daugelio fermentų veikloje, yra labai svarbus kalcio apykaitai organizme. Padidėjęs nervingumas, nuovargis, padidėjusi raumenų įtampa dažnai yra pirmieji magnio trūkumo požymiai. Šio mineralo trūkumas taip pat didina riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, gali sukelti širdies ritmo sutrikimus, kraujospūdžio svyravimus, raumenų spazmus, didina onkologinių ligų išsivystymo riziką.     

  3200
  "SUPER 1000MG VITAMIN C"

  120 tablečių

  “Super 1000 mg vitamin C” sudėtyje esantis vitaminas C yra svarbus kolageno gamybai jungiamajame audinyje, gerina geležies absorbciją, stiprina organizmo imuninę sistemą bei mažina nuovargį ir pavargimo jausmą. Organizme vitaminas C veikia kaip antioksidantas, apsaugantis ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos. Mikroelementas cinkas padeda palaikyti normalią odos, nagų ir plaukų būklę, stiprina imuninės sistemos veiklą, palaiko normalią rūgščių ir šarmų pusiausvyrą bei angliavandenių apykaitą organizme.

  ​Siekiant aukščiausios kokybės, visi Norwegian Pharma produktai nuolat testuojami dėl sunkiųjų metalų kiekio.  

  2300
  “SUPER 80 μg VITAMIN D”

  120 kapsulių

  Vienoje kapsulėje itin didelis aukštos kokybės vitamino D kiekis. Esant pakankamam vitamino D kiekiui kraujyje, mineralų tankis kauluose taip pat daug didesnis, o tai naudinga kaulų struktūrai. Taip pat įrodyta, kad šis vitaminas padeda išlaikyti normalią raumenų funkciją ir yra naudingas stipriai imuninei sistemai palaikyti.

  ​Siekiant aukščiausios kokybės, visi Norwegian Pharma produktai nuolat testuojami dėl sunkiųjų metalų kiekio. 

  2600
  „NATURAL BEAUTY COLLAGEN“ - KOLAGENAS NATŪRALIAM JŪSŲ GROŽIUI

  Kolagenas yra siūlo pavidalo baltymas, ypač svarbus jungiamuosiuose audiniuose ir epitelinio audinio pamatinėje membranoje. Šis junginys yra būtinas ląstelių atsinaujinimui, tad organizmas jį gamina nuolatos. Kolagenas padeda išlaikyti odos stangrumą, gerą nagų ir plaukų būklę bei yra mūsų sąnarių kremzlių ir kaulų sudedamoji dalis.

  Maisto papildo „Kolagenas Jūsų grožiui" sudėtyje esantis I tipo jūrinis kolagenas yra išgaunamas iš brangių jūrinių žuvų odos ir savo sudėtimi yra panašus į kolageną, kurį gamina žmogaus organizmas. Būtent tai lemia ypatingai gerą pasisavinimą organizme, tad šio kolageno rekomenduojama paros norma yra 2500 mg.

  Vitaminas C skatina natūralią kolageno gamybą organizme bei pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.  

  3300
  „ULTRA SUPERBA KRILL OIL“

  Tai ypatingas omega-3 šaltinis, kurio sudėtyje yra tik 100% gryni krilių taukai. Šis aliejus išgaunamas išskirtinai iš „Euphausia superba“ Antarkties krilių rūšių, turinčių daug omega-3 riebalų rūgščių EPA (eikozapentaeno) ir DHA (dokozaheksaeno). Šios rūgštys padeda palaikyti normalią širdies veiklą, stiprina sąnarius ir raumenis, gerina odos būklę, smegenų veiklą bei stiprina organizmo imuninę sistemą. Taip pat gausu astaksantino – labai stipraus natūralaus antioksidanto. Tai vienas iš stipriausių antioksidantų, padedančių organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais, sukeliančių įvairius negalavimus bei greitinančių senėjimo procesą.

  Krilių taukuose esantys fosfolipidai jungiasi su omega riebalų rūgštimis, kurie kartu formuoja mūsų kūno ląstelių membranų struktūrinį pagrindą. Mūsų kūnas atpažįsta krilių taukus ir juos įsisavina. Dėl šios priežasties krilių taukų vartojama dozė yra mažesnė nei žuvų taukų, tačiau efektas yra daug didesnis. 

  3800