Supermaistas- vitaminai kiekvienai dienai

 • 100% natūralūs mėlynosios spirulinos milteliai

  ✓ Mėlynoji spirulina (Phycocyanin) yra mėlynas pigmentas, gaunamas iš melsvadumblių.

  ✓ Jame gausu baltymų, vitaminų, mineralų, geležies, karotinoidų ir antioksidantų, kurie gali padėti apsaugoti ląsteles nuo pažeidimų.

  ✓ Yra žinoma, kad mėlynoji spirulina turi didelę maistinę vertę ir gali sustiprinti imuninę sistemą, pagreitinti medžiagų apykaitą ir pagerinti virškinimą!

  ✓ Sudėtyje yra daug B grupės vitaminų, kurie gali padidinti energijos lygį.

  ✓ Kas žinojo, kad dumbliai gali būti tokie nuostabūs? Įpilkite mūsų natūralių Blue Spirulina miltelių į vandenį, kokteilius, latte, kepinius, pusryčių maistą, saldumynus ir kt. 

  2500
  Organinė ceremoninė MATCHA

  ✓ Matcha yra puikus antioksidantų šaltinis. Tiesą sakant, joje yra 137 kartus daugiau antioksidantų nei užplikytoje žalioji arbata! Tai puiki alternatyva kavai ir suteikia energijos visą dieną be nuosmukio po pietų.

  ✓ Sudėtyje yra natūralių cheminių junginių, kurie gali padėti kovoti su peršalimu ir gripu bei sustiprinti organizmo apsaugą nuo ląstelių pažeidimo.

  ✓ Matcha turi flavonoidų, kurie skatina ramybę ir susikaupimą. Jis skatina medžiagų apykaitą ir padeda deginti kalorijas.

  ✓ Naudokite „Matcha“ miltelius į kokteilius, latte, kepinius, pusryčių maistą, saldumynus ir viską, ką tik gali sugalvoti jūsų kūrybinis protas! 

  1500
  Acai uogų milteliai

  ✓ Acai uogos yra kilusios iš Pietų Amerikos atogrąžų miškų. Jie yra gražios gilios violetinės spalvos ir gali pasigirti įvairia nauda sveikatai.

  ✓ Sudėtyje yra vitaminų, mineralų ir skaidulų, kurios gali padėti virškinti, reguliuoti medžiagų apykaitą ir suteikti energijos.

  ✓ Acai gausu antioksidantų, kurie gali pagerinti odos sveikatą, padėti gyti pažeistas odos ląsteles ir atkurti drėgmę.

  ✓ Žinoma, kad stiprina imunitetą ir palaiko sveiką savijautą dėl savo antioksidacinių savybių.

  ✓ Įberkite mūsų natūralių Acai uogų miltelių į vandenį, kokteilius, latte, kepinius, pusryčių maistą, saldumynus ir dar daugiau!

  1300
  Imuniteto mišinys

  ✓ Apsauginis mišinys, pagamintas iš natūralių ingredientų, stiprinantis imunitetą ir padedantis reguliuoti sveiką virškinimą.

  ✓ Šis mišinys puikiai padeda stiprinti imuninę sistemą, detoksikuoti organizmą ir kovoti su peršalimu bei gripu.

  ✓ Sudėtyje yra vitamino C, priešuždegiminių ir antibakterinių savybių, padedančių virškinimui ir uždegimui.

  ✓ Padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, kuri, kaip žinoma, sukelia senėjimo požymius.

  ✓ Jei jaučiatės išsekę, derinkite šį mišinį su kitais sveikais maisto produktais, kad sugrąžintumėte savo imuninę sistemą!

  ✓ Įpilkite mūsų Imunity Blend miltelių į vandenį, kokteilius, latte, kepinius, pusryčių maistą, saldumynus ir viską, ką tik gali sugalvoti jūsų kūrybinis protas!

  1500
  Antioksidantų mišinys

  ✓ Detoksikuojantis mišinys, pagamintas iš ekologiškų ingredientų, skirtas imunitetui stiprinti, ištvermei didinti ir organizmo valyti.

  ✓ Vitaminų A, E, K ir B šaltinis, kuris gali padėti natūraliai sumažinti senėjimo požymius.

  ✓ Sudėtyje yra granatų, vyšnių ir aviečių, kurie turi priešuždegiminių savybių.

  ✓ Turtingas vitamino C šaltinis, stiprinantis imuninę sistemą.

  ✓ Padidina energijos lygį, skatina detoksikaciją ir gali padėti išvalyti organizmą.

  ✓ Įpilkite mūsų antioksidantų mišinio miltelių į vandenį, kokteilius, latte, kepinius, pusryčių maistą, saldumynus ir viską, ką tik gali sugalvoti jūsų kūrybinis protas!

  1500
  Tropikana mišinys

  ✓ Atjauninantis mišinys, pagamintas iš natūralių ingredientų, skirtas sumažinti uždegimą, drėkinti odą ir stiprinti imuninę sistemą.

  ✓ Padeda išlaikyti odą hidratuotą ir spindinčią, o tai puikiai tinka vasaros mėnesiais!

  ✓ Sudėtyje yra vitamino C, kuris stiprina imuninę sistemą ir palaiko sveiką žarnyną.

  ✓ Daugybė maistinių medžiagų, padedančių sveikoms akims palaikyti ir gerinti virškinimą.

  ✓ Įpilkite mūsų Tropicana mišinio miltelių į vandenį, kokteilius, latte, kepinius, pusryčių maistą, saldumynus ir viską, ką tik gali sugalvoti jūsų kūrybinis protas!

  1500
  Uogų mišinys

  ✓ Energiją suteikiantis mišinys, pagamintas iš įvairių supermaisto uogų, skirtas pagerinti energijos lygį, detoksikuoti organizmą ir palaikyti sveiką svorį.

  ✓ Geras antioksidantų šaltinis, padedantis atkurti jaunatvišką išvaizdą ir natūraliai skatinti kolageno gamybą.

  ✓ Šis unikalus mišinys leidžia jaustis patenkintiems ir sotiems užkariaujant savo dieną!

  ✓ Sudėtyje yra skaidulų šaltinio, kuris skatina sveiką virškinimą ir svorio metimą.

  ✓ Gali sulėtinti priešlaikinį senėjimą, kovojant su laisvaisiais radikalais.

  ✓ Įpilkite mūsų Berrylicious Blend miltelių į vandenį, kokteilius, latte, kepinius, pusryčių maistą, saldumynus ir viską, ką tik gali sugalvoti jūsų kūrybinis protas!

  1500
  100% natūralūs burokėlių milteliai

  ✓ Burokėlių milteliai turi daug naudos mūsų organizmui, įskaitant ištvermės didinimą, detoksikaciją ir natūraliai mažinančius senėjimo požymius.

  ✓ Yra žinoma, kad burokėliuose yra daug maistinių medžiagų, antioksidantų, kalcio, geležies, folio rūgšties ir mangano, kurie puikiai tinka jūsų bendrai gerovei.

  ✓ Sudėtyje yra maistinių skaidulų, kurios gali padėti virškinti ir palaikyti sveiką žarnyną.

  ✓ Jums tereikia 1–2 šaukštelių, kad vanduo, kokteiliai, latte, kepiniai, pusryčių maistas, saldumynai ir dar daugiau paryškintumėte spalvą ir pagyvintumėte! 

  1200
  100% natūralūs juodųjų GOJI uogų milteliai

  ✓ Juodosios Goji uogos yra neįtikėtinai retas ir egzotiškas vaisius, laukinis, auginamas ekstremaliose ir atšiauriose Vidurinės Azijos aplinkose.

  ✓ Juodosios goji uogos pasižymi puikiomis antioksidacinėmis savybėmis ir stipriu maistinių medžiagų profiliu, padedančiu natūraliai sumažinti stresą ir puoselėti sveiką odą.

  ✓ Taip yra todėl, kad tai yra turtingiausias žinomas augalinis OPC (oligomerinio proantocianidino), kuris padeda pašalinti toksinus, šaltinis. Iš esmės tai geresnė  raudonųjų goji uogų versija!

  ✓ Įpilkite mūsų natūralių juodųjų Goji uogų miltelių į vandenį, kokteilius, latte, kepinius, pusryčių maistą, saldumynus ir dar daugiau!

  1300