VITAMINAS D3 - STIPRESNIAM IMUNITETUI IR GERAI SAVIJAUTAI

 • Kraunamos nuotraukos
  3500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tai pažangiausių technologijų būdu sukurta Vitamino D3 forma, kuri užtikrina efektyvų įsisavinimą. Papurškite nurodyta dozę į vidinę žando pusę ir vos per 5 sekundes vitaminas pateks tiesiai į kraujo sistemą.

  Preparatas skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, patogus naudoti kūdikiams ir vaikams.

  Vitaminas D3

  Vitaminas D svarbus norma­liai kalcio ir fosforo absorb­cijai ir (arba)įsisavinimui;

  Padeda stiprinti imuninę sistemą;

  Svarbus normaliai kaulų ir raumenų funkcijai;
  Padeda geriau įsisavinti kalcį, geležį, magnį, fosfatą ir cinką, kad normaliai augtų ir vystytųsi kaulai ir dantys;

  Aukščiausios kilmės ingredientai - natūralūs, be dirbtinių saldiklių; Malonaus skonio, kuris išgaunamas iš Stevios ir natūralios pipirmėtės.   

 • TINKA
  - Suaugusiems

  - Nėštumo metu

  - Vaikams

  - Vegetarams

  - Žmonėms, kurie laikosi dietos be gliuteno

  NETINKA
  - Veganams 

  KAIP NAUDOTI
  Paspauskite purškiklio galvutę 4 kartus.

  Suplakite prieš purkšdami. Pasipurškite į burną, geriausia į vidinę žando pusę ir palaikykite keletą sekundžių.

  Uždenkite tubelę. Tai taip paprasta ir greita!

  DOZĖ
  Vienas papurškimas = 1000TV/25 (μg). 100% RMV*

  Vidutinė purškimosi dozė yra 4 papurškimai.

  Vitaminą D3 nebūtina vartoti su maistu ar vandeniu. Gali būti vartojami bet kuriuo paros metu ir vienu metu su kitais mūsų purškikliais.

  LAIKYMAS
  FortiVitum produktai turėtų būti laikomi kambario temperatūroje, vertikalioje padėtyje. Juokaujame, juos galite laikyti kur norite, svarbų neužšaltų ir neišvirtų. Jie tvirti, nedūžta, sterilus vartoti, nes išpurškiant nesiliečia su jokiais paviršiais. 

   

  Mūsų gamybos purškiklių galvutės sugeba išpurkšti 30%-40% mažesnius lašus dėl naujos technologijos, kuri pakeis Jūsų požiūrį į senesnius vitaminų vartojimo būdus, kurie niekada nebuvo efektyvūs.
  Galvutės diametras yra 0,028 mm, dėl to išpurkšti vitaminai per Jūsų audinius patenka tiesiai į kraujo sistemą. 

  Moksliniai tyrimai rodo, jog vitaminai purškiami į vidinę žando pusę, per kapiliarus patenka iškarto į kraujo sistemą, todėl elementų įsisavinimas yra net 93-95% ! Palyginimui, kapsulių ar tablečių įsisavinimas siekia vos 10-30%. Aktyvūs ingredientai jau yra pilnai ištirpę ir lengvai pasklinda per purkštuką, tai reiškia, kad sudėtyje esančių vitaminų ir mineralų prarijus organizmui jau nebereikia skaidyti todėl ima veikti iškart.  

  Vitaminai subalansuoti šiuolaikinio žmogaus poreikiams: veikia iškart, efektyviai, patogu naudoti. Specialiai sukurtas purkštukas skleidžia 30%-40% mažesnius lašelius - dulksną, kurie efektyviau ir greičiau prasiskverbia pro burnos gleivinėje esančius kapiliarus, užtikrindami maksimalų vitaminų įsisavinimą.  

  Fortivitum produkcijoje nenaudojame cukraus, krakmolo, kviečių, sojos, gliuteno, kiaušinių, druskos ar pieno produktų. Malonus Fortivitum vitaminų skonis kuriamas iš natūralių žolelių ir vaisių ekstraktų.

  Vitaminuose nėra GMO, jie tinkami naudoti vegetarams bei veganams. 

  Fortivitum vitaminai primena rašiklį, kuris lengvai telpa jūsų delne. Jums nebereikės vandeniu užgerti sprangių tablečių ar šaukšteliu matuoti lašelių dozės. Fortivitum dozatorius užtikrina, kad išpurškiamų vitaminų dozė būtų tiksli. Pasidėkite vitaminų tubelę šalia savo dantų šepetėlio ir naudokite po dantų valymo. Keliaujant vitaminai tilps jūsų kišenėje, kuprinėje ar lagamine. Vitaminai yra saugūs, sterilūs, higieniški ir patogūs vartoti visai šeimai. 

  Aukščiausios kokybės produktai rinkoje, kurių užteks mažiausiai 2 mėnesiams!

  Fortivitum technologija padeda vitaminams įsisavinti į mūsų organizmą net iki 8 kartų geriau nei tabletės ir iki 3 kartų geriau nei gelinės kapsulės. Norint gauti tokį pat kiekį veikliosios medžiagos, kurią gaunate iš 1 papurškimo, turite suvartoti net 8 tabletes arba 3 gelines kapsules. Kadangi viename Fortivitum produkto buteliuke yra 240 papurškimų, norint gauti 1 purkštuko veikliąsias medžiagas iš tablečių, jums reikėtų suvartoti netgi 1920 tabletes arba 720 gelines kapsules. Geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje.  

  Sudėtis: Išgrynintas vanduo, tirpiklis: glicerolis, emulsiklis: akacijos derva, Cholekalciferolis (vitaminas D3), saldiklis: steviolio glikozidai, natūrali pipirmėčių (Folia Menthae piperitae) aromato kvapioji medžiaga, VGT (vidutinės grandinės trigliceridai), konservantas: kalio sorbatas.

  Kurdami Fortivitum produktus pasirūpinome, kad jų formulėse nebūtų jokių GMO, dirbtinių skonių ar dažiklių. Nenaudojame cukraus, krakmolo, kviečių, sojos, gliuteno, kiaušinių, riešutų, druskos ar pieno produktų.