Bliuzelės, susegamos sąsagomis.

 • NAUJIENA!
  Atnaujinam spintą – bliuzelės susegamos sąsagomis !

  Priešistorė. Statistika sako, kad trys iš penkių mūsų pirkėjų moterų, sąsagas renka, kaip dovaną vyrui. Taip jau susiklostė, kad sąsagos dažniau laikomos vyrišku aksesuaru, o ir moteriškų drabužių, susegamų sąsagomis, pasirinkimas nėra didelis. Sulaukę – nebūsime kuklūs – nemenko kiekio Jūsų prašymų, nusprendėme ištaisyti šią klaidą.

  Naujiena. Pristatome karščiausią mūsų naujieną – klasikinio dizaino bliuzeles, susegamas sąsagomis.

  „Matydamos mane dėvinčią drabužius, puoštus sąsagomis, moterys vis paklausdavo, kur ir kaip galima tokius įsigyti. Tegalėjau pasiūlyti kreiptis pas siuvėją su turimais marškiniais. O juk ne kiekvienai ir patinka marškiniai. Sukneles irgi ne visos moterys mėgsta. Taip ir gimė mintis pasiūlyti bliuzeles – kokybiškas ir klasikinio dizaino, kad tiktų ir po švarku, ir prie sijono, ir prie džinsų. Ir žinoma, susegamas sąsagomis“ - apie realizuotą idėją pasakoja įkūrėja Rasa Butkevičiūtė.

  Sąsagos. Vis daugiau moterų sąsagas vertina ne tik kaip išskirtinį vyriško stiliaus aksesuarą, bet ir kaip papuošalą savo pačių garderobe. „Mūsų šeimoje viskas buvo priešingai“ - juokiasi sąsagų mėgėja Emilija. „Pirma aš pradėjau nešioti ir įsimylėjau sąsagas, o jau tuomet jas „atrado“ mano vyras, jomis pradėjau puošti ir savo vaikus.“

  „Turiu net suknelių, susegamų sąsagomis. Man šis aksesuaras – puiki išraiškos priemonė ir papuošalas viename. Prie šviesių bliuzelių derinu įvairias šilkines skareles, sąsagas ir auskarus. Daugiau papuošalų man ir nereikia.“ - apie savo „sąsagų garderobą“ pasakoja kita mūsų draugė Justina.

  Bliuzelės. Šiuo metu siūlome baltos spalvos S ir M dydžių bliuzeles. Kitų dydžių irgi galima užsakyti, tik svarbu parašyti mums iš anksto rasa@rasosdovanos.lt ir pateikti savo išmatavimus. Artimiausiu metu planuojame pasiūlyti didesnį spalvų ir dydžių pasirinkimą. Bliuzelės pasiūtos iš kokybiško, tvirto trikotažo, nebijo dažno skalbimo.

  Įsigyti. Bliuzeles galima įsigyti mūsų el. parduotuvėje, skiltyje „Drabužiai“. Vilnietės gali atvykti pasimatuoti bliuzeles iš anksto susitarus telefonu ar el. paštu rasa@rasosdovanos.lt, kituose miestuose šios galimybės pasiūlyti šiuo metu negalime. Bliuzeles siunčiame į visus Lietuvos miestus. Netikus dydžiui, bliuzeles galima grąžinti arba pasikeisti į pageidaujamą dydį.

   

  Išsirinkite bliuzelę ČIA.