Sąsagos – išskirtinė dovana Mamai

 •  Ką mėgsta jūsų mamos? Manoji – tulpes, juodąjį šokoladą ir klasikinį detektyvą. Taip pat ji mėgsta puoštis ir vertina išskirtinius aksesuarus. Dažnai sako – jei reikėtų rinktis tik vieną papuošalą, lai jis būna išskirtinis. Netikėtas, stebinantis, unikalus – kaip mano ir jūsų mama.
  Stilingos sąsagos – seniai ne tik vyriško stiliaus detalė! – puiki dovana ne tik Mamos dienos proga, bet ir bet kuria kita – gimtadienio, vestuvių, krikštynų, metų švenčių, o gal.. netikėta dovana pačiai sau?
  Štai keletas sąsagų dovanų idėjų mylimiausiai mamai pasaulyje!

  Gėlės, gėlės, gėlės... Kaip gi be jų Mamos dieną? Šį kartą siūlome truputėlį kitokias gėles – lai šios skleidžiasi jūsų mamos marškinių rankogaliuose.  Deimantai – geriausi merginų draugai, tiesa? Ryškus žybsnis klasikiniame ansamblyje ar ypatingo vakaro puošmena – šios sąsagos tikrai leis sužibėti!


   

  Klasika yra klasika, tiesa? Taip ir šios sąsagos – nepavaldžios taip greitai besikeičiantiems madų vėjams ir savo stilingumu papuošiančios bet kurią aprangą.   

  Kai jau iš(si)rinksite naująsias sąsagas, galite susimąstyti – o su kokias drabužiais jas dėvėti? Deja, tiesa – moteriškų drabužių, susegamų sąsagomis, pasirinkimas nėra didelis. Todėl mes nusprendėme ištaisyti šią klaidą – pristatome palaidines, kurių rankogaliai susegami sąsagomis!
  Kliūčių nebėra! Stilingos sąsagos – geriausia šio pavasario dovana!

  Jūsų Rasa