Graviravimas: populiariausias pasirinkimas vestuvinėms sąsagoms

 •  Vienintelės ir neparkartojamos. Būtent tokios vestuvių šventės nori ir tikisi kiekviena jaunavedžių pora. Nereikia nė sakyti, kad ir kiekviena detalė, susijusi su vestuvėmis, irgi turėtų būti tokia pati – vienintelė ir nepakartojama.
  Būtent todėl šį kartą aptarsime keletą išskirtinėms jūsų šventėms skirtų sąsagų pasirinkimų – nuo prabangaus klasikinio stiliaus iki originalių akcentų klasikiniame kostiume. Vienos populiariausių pastarojo meto sąsagų – graviruojamos sąsagos. Savininko inicialai, išskirtinis simbolis, vestuvių data – jaunikiui; „Pamilau ją pirmas“, „Nuostabiausias tėtis“, o gal brangus žodis – dovana nuotakos tėčiui. Graviruotos sąsagos yra išskirtinės. Nuo jų ir pradėkime.  Ne veltui graviravimui skirtoms sąsagoms suteikėme pavadinimą Asmeniška – lazeriu graviruoti daiktai tampa išskirtiniais ne tik savo stiliumi ar žavūs savo istorija, jie tampa asmeniniais. Vis dažniau jaunavedžiai sąsagose išrašo savo jausmus – „Su meile, nuo...“ ar net vestuvinius įžadus. Lazeriu galima išgraviruoti nuo vienos svarbiausios raidės iki ilgiausio teksto, tiesa, tuomet reikėtų atsižvelgti ir į skaitymo „patogumą“.


  Graviūra puošti galima ir natūraliu medžiu (alyvmedžiu, Namibijos akacija, eukaliptu) „inkrustuotas“ ar odines sąsagas. Graviravimas suteikia galimybę paversti paprastą daiktą unikaliu ir išskirtiniu. O natūraliomis medžiagos puoštos sąsagos tiktų ne tik jaunikiui, bet ir vestuvių svečiui ar kitos svarbios šventės proga.  Graviruoti galima ir viršuje matomas USB laikmenas-sąsagas – o kur dar galimybės į pačią laikmeną įrašyti simbolinį palinkėjimą, vaizdo filmuką ar ypatingas nuotraukas! – kurios būtų puikus pasirinkimas tiek dėvėti šventėje, tiek būtų puiki dovana. Graviūra puošti galima net italų juvelyrikos namų „SOLOGIOIA“ sukurtas modernaus dizaino sąsagas iš ateities metalo – titano. Didžiuojamės, kad „Rasos sąsagos“ yra vieninteliai šių juvelyrikos namų atstovai Baltijos šalyse.  Gražiausiai šventei norisi rinktis klasiką? „Rasos dovanos“ siūlome itin platų klasikinių sąsagų pasirinkimą bet kuriam šventės dalyviui. Geometrinės formos, antikiniai raštai, o gal prabangios karališkosios lelijos – klasikinio stiliaus detalės papuoš kiekvieno jaunikio ar tėčio kostiumą.

  O galbūt norisi kažko netikėto ir žaismingo? „Don‘t worry, be happy!“ – moko gyvenimo išmintis – ar galėtų būti geresnis patarimas vestuvių dienai? O gal svarbiausiąją dieną jaunikis nori būti Supermenu? Tuomet sąsagos su S raide – būtent tokiam šventės herojui! O gal.. padovanokite sąsagas tėčiui? „I ♥ My Dad“ – originalus „Myliu“ pirmajam ir svarbiausiam vyrui savo gyvenime.

  Linkėjimai,
  Rasa