Dovana bosui ir Trijų taisyklė

 •  

   

   

       

   

  Boso diena pradėta švęsti Amerikoje. Šią šventę pasiūlė Patricija Bays Haroski, kilusi iš Ilinojaus valstijos. Spalio 16-ąją ji pasirinko todėl, kad ši diena – jos tėčio gimtadienis, o ji tuo metu dirbo tėčio įmonėje sekretore. Šventę 1958 metais ji įregistravo  JAV Prekybos rūmuose. Nuo to meto Boso diena puikiai prigijo ir kitose valstijose, šalyse, o taip pat ir Lietuvoje. Vis tik šiandien norime pasidalinti ne tik šios šventės istorija, tačiau ir panagrinėti, kas gi iš tiesų nusipelnė dovanos ir kokia dovana būtų tinkamiausia.

   

  Geras bosas - blogas bosas

  Esminiai vadovų skirtumai būna du: geras arba blogas. Geram vadovui mielai renkame ir dovanojame mielus menkniekius: aromatinę arbatą, Boso kavos puodelį, mini stalo golfą. Taip norime padėkoti jam už gerą darbą ir pradžiuginti jį savo dėmesiu.

  Blogam vadovui taip pat ruošiame dovanas, tik dovana blogam bosui turėtų būti ne viena. Paaiškinsime. Būtų puiku, jei kiekvienas darbuotojas dovanotų atskirai, dovanos vertė būtų ne mažesnė nei 50 EUR ir, apskritai, dovanos simbolika bylotų apie darbuotojo nuolankumą ir nuoširdų nenorą netekti darbo. Pavyzdžiai: gero konjako butelis (be nuolaidos, nes blogas vadovas visada žino, jei jam dovanoja akcijinę prekę, kadangi jau pats būna išrinkęs jas savo darbuotojams), auksas, brangakmeniai, vertybiniai popieriai, nekilnojamasis turtas, jachta, Lamborghini Aventador... Gerai, juokaujam, visa tai jis jau turi. Tokiam vadovui reikia kažko unikalaus, neįprasto, atspindinčio jo užburiantį charakterį ir.. ditirambus pabaikite patys. 

   

  Trys taisyklės geriausiai dovanai 

  Senovės Romoje Naujųjų metų proga, dovanodavo mažas simbolines dovanas: medžio šakelę arba vaisių iš nuosavo sodo – tai apdovanojamajam turėdavo atnešti laimę ateinančiais metais. Buvo manoma, kad laimę nešanti dovana turi tilpti į delną. Taip būdavo užtikrinama, jog visa gera energija pasieks dovanos adresatą.

  Taisyklė nr. 1 – dovana turi tilpti į delną.

  Ar pamenate, kaip vaikystėje žavėdavomės kortų būrimais ar tiesdavome mažus delnukus, kad mums nuspėtų ateitį? Skaitymas iš delno ir riešo linijų vadinamas chiromantija. Galima labai kontraversiškai vertinti šią praktiką, bet rankos simbolis visais laikais turėjo svarbią reikšmę. Vienas įdomiausių faktų yra tas, jog svarbiausios delno linijos susijungia su riešu; gyvenimo, likimo ir sveikatos. Kuo ilgesnė kiekviena šių linijų, tuo sėkmingesnis ir laimingesnis yra žmogus. Apskritai riešas yra tiek pat svarbus kaip ir žmogaus kaklas. Ne veltui dauguma dovanų skirtų moterims yra apyrankės ar kaklo papuošalai.

  Taisyklė nr. 2 – riešo ar kaklo zonoje pritaikoma dovana neša sėkmę.

  Tačiau istorija ir chiromantija neatskleidžia svarbiausio - koks svarbus dėmesys ją renkant. Pasidomėkite asmens pomėgiais, atsiminkite linksmą vaikystės nutikimą, sužinokite, ką žmogus mėgsta valgyti ar kokius hobius jis turi. Dovana turi sakyti: man gera Tave pažinoti, dovaną rinkau atsakingai. Galvoju apie Tave.

  Taisyklė nr. 3 – dovana turi būti renkama dėmesingai.

   

  Reziumė

  Dovana Geram Bosui – kažkas jaukaus, smulkaus ir mielo. Geram vadovui renkant dovaną, neturi reikšmės jos kaina, svarbesnė išliekamoji vertė ir parodytas dėmesys. Puikus sprendimas - „Rasos dovanos“! Sąsagos puikiai telpa į delną, gali būti naudojamos susegti rankogalius ar apykaklę, jų gausus pasirinkimas ir kainos - tik nuo 23 EUR!

  Dovana Blogam Bosui – kažkas brangaus ir tinka riešo-kaklo taisyklei. Tiesa, dovanojant tokiam vadovui galima pamiršti dėmesingumą: rinkitės net užsimerkę ir pirštu bedę į monitorių, tikrai „neprašausite“! „Rasos dovanos“ rado būdą kaip ilgai nevargstant, nupirkti tai ko reikia: elektroninėje parduotuvėje išskyrėme USB ir mechaninių sąsagų kategoriją. Ši zona skirta visiems, kurie ieško dovanų vadovui, o kategorija USB šifruojasi: „Už Saugią Bendrovę“. Užsisakius ir padovanojus bet kurių sąsagų komplektą būsite ramūs ir saugūs iki kitų metų. Pažadame.

   

  Rasa.