Sąsagos gydytojui, pilotui, o gal muzikantui?

 •  Kasmet tūkstančiai jaunųjų gydytojų, muzikų, oreivių, bankininkų, finansų analitikų, geriausių šefų ir kitų profesijų specialistų pradeda naują gyvenimo etapą. Pasidžiaukime kartu su jais! Savąja alma mater, o gal savuoju amatu – sąsagos – vienas lengviausių, bet kartu ir originaliausių būdų išreikšti pasididžiavimą savo profesija.  Šios sąsagos – kapitonams! Tarp dangaus ir žemės skraidantiems ir naujausius maršrutus planuojantiems plačiausiuose vandenyse. Tiems, kuriems padangės žydros ir toliau mėlyni sapnuojasi – lėktuvai, debesys, inkarai ar šturvalai – kad nuotykių troškimas nedingtų ir marškinių rankogaliuose.


  Pažįstate bent vieną muzikantą? Tikriausiai ne prasčiau, nei pastarasis smuiko raktą ar penklinėje „šokinėjančias“ natas – kodėl gi nepadovanojus tokių sąsagų? O gal jam patiktų džiaziniai saksofonai ar melodingi smuikai, griežiantys stilingą melodiją muzikos mylėtojo aprangoje?


  Golfas, tenisas, badmintonas, dviračių sportas.. berods, nieko nepamiršom? Juokas juokais, tačiau tokios sportiškos sąsagos (kas galėjo pagalvoti, kad šie du žodžiai taip puikiai derės kartu!) – kiekvienam profesionaliam sportininkui, siekiančiam tokiu būti ar tam, kuriam sportas yra neatsiejama gyvenimo būdo dalis. Lai visas pasaulis žino, kad šių sąsagų dėvėtojas – pamišęs dėl sporto!  Šiame koliaže – visas profesijų desantas. Sąsagos būsimajam gydytojui, vyno žinovui, finansų analitikui, virtuves šefui, statybininku ir žinoma.. IT ekspertui, kuris net savo marškinių rankoves technologijoms yra paruošęs – juk niekada negali žinoti, kada USB laikmenos prireiks. Ir tai tik maža dalis netikėčiausių profesijų sąsagų, kurios pradžiugins jus ar jūsų artimąjį!

  P.S. Nesate nė vienos iš šių profesijų atstovas? Neturite artimųjų ar draugų, kuriems tokia dovana patiktų? Nenusiminkite – kas sakė, kad rankogaliuose negali nusėsti hobiai ar laisvalaikio pomėgiai? Apsižvalgykite „Rasos dovanose“ – turime daugiau 100 (!) sąsagų variantų – tikrai išsirinksite norimas ir atitinkančias jūsų gyvenimo stilių!

  Linkėjimai, Rasa