Technologijos tavo marškinių rankogaliuose

 • Nuo išmaniojo telefono iki 3D spausdintuvu „išlietos“ suknelės. Dėvimos technologijos vis dažniau randa vietą mūsų kasdieniame stiliuje ir įvaizdžio kūrime – nuo klasikinės elegancijos, aktyvaus laisvalaikio ar net vakarinės aprangos. Funkcionalios USB sąsagos – tai vieno archaiškiausių mados istorijos aksesuarų sąjunga su šiuolaikinėmis, kasdieną tokiomis svarbiomis – ach, beveik būtinomis! – tapusiomis technologijomis.

  „Rasos sąsagų“ vadovė Rasa Butkevičiūtė pasakoja, kad USB sąsagos – viena populiariausių ir, neretai viena originaliausių, dovanų, renkama tiek asmeninėmis progomis, tiek kolegai, vadovui ar verslo partneriui.
  „Įdomu tai, kad pastaruoju metu dažniausiai šias sąsagas dovanoja kolektyvai savo vadovams. Į sąsagų vidų įkelia nuotraukas arba sukurtą vaizdo klipą apie tą žmogų ar jo nuveiktus darbus. Šias sąsagas pasirinko dovanoti architektui, kurių viduje – sudėtingi pastatų planai. Dovanojo ir profesoriui, kuris gyvena ne Lietuvoje – įkėlė vaizdo siužetą apie Vilnių. O štai kiti pasirinko kaip dovaną kolegai programuotojui, kuris nuolatos žiūri filmus, ir sakė, sakė labai apsidžiaugęs tokia puikia dovana – pasirodo sąsagas ne tik verslininkai nešioja.“ – juokauja Rasa Butkevičiūtė.

  Kas gi niekados nenorėjo išbandyti savęs agento 007 vaidmenyje? Pasak sąsagų žinovės, dažnas susižavėjęs šiomis sąsagomis tarsteli – o, kaip Džeimso Bondo „žaisliukai“! Ir išties, USB sąsagos – ne tik elegantiškas aksesuaras, bet ir naudingas bei šiuolaikiniame tempe itin reikalingas įrenginys. Tiesa, nenusigąskite, kad nusprendę pasinaudoti sąsagomis, jas teks išsisegti iš marškinių rankogalių – ne! – USB laikmenos sąsagose pritvirtintos magnetais, kurie leidžia patogiai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis.
  „Nors, deja, kol kas šias sąsagas mieliau renkasi vyrai, tačiau prieš jas pasiūlydama kitiems, pati jas išmėginau – ar patogu, ar išties fukncionalu, ar mielai nešiojasi. Magnetai sąsagose laikosi puikiai, USB laikmenas patogu išimti ir įdėti, ne kartą ir ne du. O ir įspūdį susitikimo metu padaro, kai iš marškinių rangkogalių prezentaciją „išsitrauki“ (juokiasi). USB sąsagos – puiki dovana vadovams ar verslo partneriams, kai reikia kažko išradingo, unikalaus, asmeniško, tačiau kartu ir profesionalaus bei novatoriško.“– patirtimi dalinasi R. Butkevičiūtė.


  Tiesa, USB sąsagos taip pat renkasi ir asmeninėms progoms – į vidų dedami vestuvių ar krikštynų vaizdo siužetai, kelionių atsiminimai, ar mylimos šalies vaizdai.
  Šiuo metu siūlomos 16 GB (po 8GB kiekvienoje) ir 32 GB (po 16 GB kievienoje) sąsagų poros, o jau netrukuspasirodys ir 64GB dydžio USB sąsagos. Šiąsias galima ir graviruoti – lazeriu sąsagas papuošti inicialais, asmenine simbolika, išrašyti žodžius ar net sakinius! Graviravimo paslauga jau įtrauka į sąsagų kainą.

   

  Rasos dovanos