Naujo ketvirčio startas, arba kodėl kalėdines verslo dovanas reikėtų rinktis jau dabar

 •  

   Kiekvienais metais ateina tas laikas, kai pajuntame susiduriame su tuo galvos skausmu – klausimu, kokią dovaną gražiausių metų švenčių proga įteikti savo verslo partneriui ir/ar klientui. Ir mes esame buvę toje situacijoje, kai turėjome rinktis tarp šmaikštaus užrašo puodelių (naujausia mada – termo puodeliai, kuri yra kaip ir mažesnė iš dviejų blogybių), pigiausių pagalvėlių ar įmonės rašiklių rinkinio – ir tuo metu tik galvojome, kaip patys tokios dovanos nenorėtume gauti. Bent kartą profesinėje karjeroje kiekvienam teko nutaisyti tą džiugesio kupiną veidą, vyniojant dar vieną rankų darbo muilų rinkinį „Kalėdinis žiemos prisilietimas“ ar dar vieną apelsinų ir cinamono kvapo žvakę, kurios niekada neužsideksi... Tuo metu gauti ir siųsti atviruką atrodė yra pati geriausia išeitis.
  Tačiau mes klydome. Įmanoma, tikrai įmanoma atrasti dovaną, kuri būti ir naudinga, ir asmeniška, ir tikrai originali.


  Mūsų siūlomos kalėdinių dovonų variantas – sąsagos ir jų rinkiniai. Taip, perskaitėte teisingai. Sąsagos – subtilaus, klasikinio ar ekscentriško stiliaus (pasirinkimas milžiniškas!) aksesuaras, kuris parodo, jūsų dėmesį detalėms ir pačiam dovanos gavėjui – vargu, ar rastume labiau asmeniškesnę verslo dovaną.
  "Rasos dovanos" siūlo įvairiausių stilių sąsagų. Pavyzdžiai – sidabruotos klasikinio stiliaus sąsagos, sąsagos iš rafiuoto ranka apdirbto medžio, odinės sąsagos, sąsagos iš titano, sąsagos inskrustuotos gintaru, lėktuvo formos sąsagos, plieninės sąsagos laikrodžiai, USB sąsagos su 8GB atmintimi... pasirinkimas beribis.

       

  Norite dar asmeniškesnės dovanos? Graviruokite dovanojamas sąsagas – tai gali būti žodis, inicialai, data ar net įmonės logotipas! Jūsų pasirinktas sąsagas galime papuošti gavėjo inicialais arba vardu ir pavarde. Sąsagos – naudingas ir reikalingas daiktas, kurį retas kuris išdrįsta įsigyti pats. Paklauskite bet kurio kolekcininko ir jis jums pasakys, kad dažniausiai pirmosios sąsagos jo kolekcijoje, buvo dovanotos. Negi jūs nenorite prisidėti prie tokios išlikti tokioje savo partnerių istorijoje?
  Prieš tai minėjome dovanų rinkinius – šalia sąsagų, jei norite kažko daugiau, taip pat gali dovanoti: medžiu aptrauktas plienines gertuves, sąsagas galite saldinti karštu šokoladu su puodeliu. Jeigu žinote jog dovanos gavėjas tikrai nedėvės sąsagų- puiki dovana- sidabruotas ženkliukas į švarką arba megztinį. Dovana tinkanti vyrams ir moterims. 

       
  Kuklus mūsų prašymas – taip, mes žinome, kad dabar, kai už lango šviečia rudeniška saulė, šelmiškai šypsosi ir auksinį laiką žada bobų vasara, labai sunku mintimis nusikelti į tuos tolimus šildymo sezonu ir vilnonėmis kojinėmis grasančius lapkričio ir gruodžio mėnesius, tačiau jūs turite tą padaryti. Pirma, senolių išmintis dar nė karto neprašovė apie roges, ruošiamas vasarą, antra, jūs ne tik išsirinksite geriausias dovanas ar jų rinkinius, bet ir gausite geriausias kainas, kas tikrai svarbu bendrai biudžeto eilutei :) Žinote tą situaciją, kai kiekvieną kartą sau žadate, kad dviratį pirksite žiemą, o ne pavasarį, kai visi draugai išsitrauks savuosius? Dabar yra pats metas žengti tą pirmąjį žingsnį laiko ir kaštų planavimo link – dabar yra geriausias metas pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis.
   

  Parašykite mums - ir mes mielai atsiųsime jūsų įmonei pasiūlymą bei pavyzdžių nuotraukas. 

  Iki malonaus 

  Rasa :)