Graviravimas: įprastą daiktą paverčiame unikaliu

 •  Ne veltui graviravimui skirtoms sąsagoms suteikėme pavadinimą Asmeniška – lazeriu graviruoti daiktai tampa išskirtiniais ne tik savo stiliumi ar žavūs savo istorija, jie tampa asmeniniais. Graviruojant, sąsagas galima papuošti savininko inicialais, išskirtiniu simboliu ar brangiu žodžiu. Vis dažniau jaunavedžiai sąsagose išrašo savo jausmus – „Su meile, nuo...“, ar net vestuvinius įžadus. Lazeriu galima išgraviruoti nuo vienos svarbiausios raidės iki ilgiausio teksto, tiesa, tuomet reikėtų atsižvelgti ir į skaitymo „patogumą“.
  Štai taip atrodo graviravimui skirtos Asmeniškos sąsagos:

    


  Graviravimas suteikia galimybę paversti paprastą daiktą unikaliu ir išskirtiniu. Graviruotos sąsagos – ne tik puiki dovana artimam žmogui gimtadienio ar šeimos šventės proga – tokią dovaną vis dažniau renkasi ir įvairios organizacijos. Vienos pabrėžia savo išskirtinumą išgraviruodami su profesine veikla susijusią simboliką, kiti gi dovanoja įmonės logotipu išgraviruotąsias sąsagas savo kolegoms, vadovams, užsienio svečiams ar verslo partneriams.
  Pasirinkus graviravimą lazeriu galima užtikrinti, kad dovana bus vienintelė tokia. Juk puiku, kai dovana yra vienetinė, tačiau tokią išrinkti pavyksta ne visuomet, tad tokiu atveju graviravimas – puikus sprendimas. Graviravimui skirtų sąsagų pasirinkimas itin platus – pristatome medines bei USB laikmenas-sąsagas:

     

   

  Graviruoti galima beveik visas sąsagas, tačiau rekomenduojamas – ant kurių graviūra atrodys dailiausiai – sudėjome į skiltį Graviruojamos sąsagos. Čia rasite ne tik jau matytų įprastų formų ir dizaino sąsagų, tačiau ir labai netikėtų, prabangių sprendimų. Graviūra puošti galima ir natūraliu medžiu (alyvmedžiu, Namibijos akacija, eukaliptu) „inkrustuotas“ sąsagas; ir net italų juvelyrikos namų „Sergioaa“ sukurtas modernaus unisex dizaino sąsagas iš ateities metalo – titano. Tai unikalios sąsagos Lietuvoje ir didžiuojamės, kad „Rasos sąsagos“ yra vieninteliai šių juvelyrikos namų atstovai Baltijos šalyse:

    


  Graviravimo darbai jau įtraukti į sąsagų kainą, o pats graviravimo procesas trunka maždaug vieną darbo dieną. Tai paprastas būdas paversti įprastą dovaną – unikalia.

  Linkėjimai, Rasa.